img
Hakkımızda
SPDNet Kimdir?
SPDNet olarak 2014 yılında, hosting sektörünün her alanındaki tecrübe ve bilgi birikimimizi, her ölçekte müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına en efektif şekilde çözüm bulma amacıyla kurulduk. Kurulduğumuz günden bugüne kadar, sunduğumuz bütün hizmet ve ürünlerimizde, çözüm odaklı, kaliteli ve kullanıcı dostu bir anlayışı kendimize ilke edindik. Dinamik ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile her biri alanında uzman kadromuz ve 7/24 hizmet veren teknik destek birimimiz ile emeğinize ve işinize pozitif değer katarak, birlikte geliştiriyoruz.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı, alanında en üst seviyede uzman kadro ile, çağın gereksinim ve avantajlarını kullanarak kaliteli ve sürdürülebilir çözümler ile hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Çağın bütün gereksinim ve avantajlarının kullanıldığı, müşteri memnuniyeti ve iletişiminin en üst seviyede olduğu, yönetim modeli ile örnek oluşturan. Bütün ulusça tanınan ve tercih edilen, müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışan memnuniyetinin en üst seviyede olduğu, sektörün lider kuruluşu olmaktır.

Firma Bilgileri

Ticari Ünvan: SPDNET TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TAAHHÜT SAN. VE TİC. A.Ş.
Vergi Dairesi: Karşıyaka V.D.
Vergi No: 781 052 37 65
Firma Adresi: Adalet Mah. Manas Bulv. Folkart Towers A Kule No:47/B K: 26 D: 2601 Bayraklı/İZMİR

img
img img img

İNDİRİM HABERCİSİ

Hemen abone ol, yeni fırsatları ve süper indirimleri kaçırmayın!

Fırsatlardan haberdar olmak için verilerimin işlenmesini onaylıyorum