IP Kirala

SPDNet IP kiralama hizmetleri ile uygun fiyatlı dedicated ip adreslerinizi kiralayabilirsiniz. IP kiralama hizmetlerimizi sadece bizden sunucu kiralama barındırma hizmeti alan müşterilerimiz yararlanabilir. Dilerseniz kendi sunucunuzu Veri Merkezimize göndererek sunucu barındırma hizmeti alabilir ve kiralayacağınız ip adreslerini kendinize ait sunucuda da kullanabilirsiniz.

IP Adresi ve Diğer Ücretleri
Subnet Kaç İP Kullanılabilir İp Sayısı Aylık Ücret
/29
8 IP 5 Kullanılabilir IP
₺267.57 Her ay
/28
16 IP 13 Kullanılabilir IP
₺535.14 Her ay
/27
32 IP 29 Kullanılabilir IP
₺1010.81 Her ay
/26
64 IP 61 Kullanılabilir IP
₺1902.70 Her ay
/25
128 IP 125 Kullanılabilir IP
₺3270.27 Her ay
/24
256 IP 253 Kullanılabilir IP
₺5945.95 Her ay
IP Hizmetlerimizden yalnızca altyapımızda barınan müşterilerimiz yararlanabilir!
Telefon
BİZE ULAŞIN
+90 850 840 9773
(Yalnızca satış öncesi sorularınız için.)
Mesaj
spd.net.tr
MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİSİ

BGP

Firmanıza ait bir AS Numarasına Sahipseniz IP Transit , Tunnel ve bir çok diğer yöntem ile firmamız ile BGP erişimi kurabilir. Ya da direkt olarak tarafımızdan kiralayacağınız bir Router ile As numaranızı Datacenter'ımız da anons edebilirsiniz. Ayrıca talep etmenz halinde firmamız sizlere özel AS Numarası sağlayabilir ya da Size özel router cihazları kiralayabiliriz. Lütfen bu konuda daha detaylı bilgi almak için satış yöneticisi ve teknik ekibimiz ile iletlişime geçiniz

Tünel

Başta L2TP ve Gre Tunnel olmak üzere firmamız müşterilerine trafik aktarımında bir çok farklı yöntem önerebilmekte ve desteklemektedir. Bu yöntemler sayesinde diler tek yönlü , dilerseniz çift yönlü olarak ip trafiklerini , network yapılandırmanıza uygun olarak farklı lokasyonlarda da kullanabilirisniz.

Mail Marketing

Firmamızdan kiralamakta olduğunuz ip adreslerinizden mail gönderimi yapabilir ve yüksek adetli maillarınızda inbox hedefini yakalayabilirsiniz. Ancak kesinlikle firmamız izinli olmayan mail gönderimlerine ve spam içeriklere müsade etmemektedir. Bu konuda emin değilseniz lütfen satış yöneticilerimiz ile iletişime geçiniz.

DDOS Koruma

Firmamızdan kiraladığınız ip adreslerinizde DDOS koruması talep ederseniz ; Turkiye içi netwok trafiklerinin korunması konusunda lütfen satış temsilcilerimiz ile3 iletişime geçiniz. Eğer Uluslar arası trafikler için bir siber tehdit altında oldugunuzu hissediyorsanız ,firmamız Voxility DDOS servis sağlayıcı operatörü ile yapmış olduğu peering sayesinde 1.2 Tbps'e kadar uluslararası tüm siber saldırılara karşı sizleri korumaktadır.

Ultra Performanslı Bulut Sunucu paketlerimizi denediniz mi?