Bulut Sunucu

Verilerinizi bulutlara taşıyoruz, EMC Depolama ünitelerinden gücünü alan Bulut sunucu sistemlerimiz ile ölçeklendirilebilir sanal sunucularımız ile hedeflediğiniz performansı yakalayın.

  • Güçlü Altyapı
  • Ücretsiz Panel
  • Yüksek Uptime

PAKETLERİ İNCELEYİN

Yüksek Performanslı Bulut Sunucunuzu Seçin!

Yeni nesil Bulut sunucu (Cloud Server) ekonomik,ücretsiz sunucu taşıma ve yüksek performansıyla karşınızda. En uygun fiyat seçenekleriyle bulut sunucuya sahip olma fırsatını kaçırmayın!

SPDNet Bulut Sunucu Paketleri
PAKET CPU RAM Disk Trafik YURT İÇİ KORUMA YURT DIŞI KORUMA LOKASYON Aylık Ücret
SPDNet Cloud VDS 1
1 Çekirdek 512MB DDR3 30 GB 1 TB Standart Koruma 1.2Tb/sn TÜRKİYE
₺103.71 Her ay
SPDNet Cloud VDS 2
1 Çekirdek 1 GB DDR3 30 GB 1 TB Standart Koruma 1.2Tb/sn TÜRKİYE
₺207.43 Her ay
SPDNet Cloud VDS 3
1 Çekirdek 2 GB DDR3 40 GB 2 TB Standart Koruma 1.2Tb/sn TÜRKİYE
₺311.14 Her ay
SPDNet Cloud VDS 4
2 Çekirdek 3 GB DDR3 50 GB 3 TB Standart Koruma 1.2Tb/sn TÜRKİYE
₺414.86 Her ay
SPDNet Cloud VDS 5
2 Çekirdek 4 GB DDR3 60 GB 4 TB Standart Koruma 1.2Tb/sn TÜRKİYE
₺518.57 Her ay
SPDNet Cloud VDS 6
4 Çekirdek 8 GB DDR3 100 GB 5 TB Standart Koruma 1.2Tb/sn TÜRKİYE
₺691.43 Her ay
Stok dışı ürünler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Telefon
BİZE ULAŞIN
+90 850 840 9773
(Yalnızca satış öncesi sorularınız için.)
Mesaj
spd.net.tr
MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİSİ

ANINDA KURULUM

SPDNet Cloud VDS paketleri satın alımınız ile birlikte otomatik olarak hazırlanmaya başlar. İşletim sistemi ve kontrol paneli tercihinize göre 3 ile 45 dakika arasında anında teslim edilir. Müşteri panelinizde yer alan gelişmiş yönetim sistemi alt yapımız sayesinde , sunucularınızı dilediğiniz zaman yeniden kurabilir ve özelliklerini ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenleyebilirsiniz.

GÜÇLÜ DONANIM ALTYAPISI

Tüm Cloud sunucular birden fazla sunucunun bulunduğu bir dizi fiziksel sunucu içerisinde son teknoloji ekipmanlar üzerinde barındırılmaktadır. Network altyapımızda standart olarak dışarıdan gelen tüm trafik güvenlik sistemimizden geçtikten sonra sunucunuz

Tüm bulut sistemlerimiz birden fazla ve yedekli sunucu dizilerinin bulunduğu ve son teknoloji ekipmanlar ile EMC depolama üniteleri aracılığı servis sağlamaktadır. Verileriniz EMC depolama üniteleri ile Raid sistemler ve SSD cache'leme teknolojileri sayesinde hiç olmadığı kadar hızlı ve güvenli olarak tarafımızca saklanmaktadır. Sahip olduğumuz teknolojik imkanlar sayesinde her ölçekde işletme ve ihtiyaca uygun çözümleri bulabileceğiniz doğru adrestesiniz .

SUNUCUNUZ ÜZERİNDE TAM YETKİ

Herhangi bir desteğe ihtiyacınız olmadan sunucunuzu yeniden kurabilir, trafik kullanımlarınızı takip edebilir, VNC konsol erişimi sayesinde herhangi bir sebepten internet üzerinden erişemediğiniz sunucunuza konsol seviyesinde erişim sağlayabilirsiniz. Gelişmiş DNS paneli sayesinde kolaylıkla DNS ve Ters DNS kayıtlarınızı yönetebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR (S.S.S)

SORU & CEVAPLAR

1
Bulut sunucu, kullandığı özel donanımlar ve yazılımlarla yüksek performanslı çalışan, dinamik olarak ölçeklendirilebilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun hale getirilebilir %100 yedekliliğe sahip olan bir sanal sunucu hizmetidir.
2
Sunucularımız otomatik olarak sistem tarafından kurularak tarafınıza en hızlı şekilde teslimatı 7/24 saat gerçekleştirilir
3
Kesinlikle. Bulut Hizmeti %100 yedeklilik üzerine kurulmuş tamamen kurumsal bileşenlerden oluşan bir hizmetdir. Bulut Sunucu hizmetimizden yedeklilik ve güvenliği hedefleyen tüm firmalar faydalanmaktadır. Ülkemizde en güçlü ve kurumsal bulut altyapılarından birine sahibiz.
4
Windows ve Linux başta olmak üzere tüm popüler işetim sistemleri desteklenmektedir. Eğer farklı işletim sistemi hityaçlarınız var ise, kurumsal müşteri hizmetleri danışmanlarımız sizlere bu konuda yardımcı olacaklardır.
5
Eğer ihtiyaçlarınıza uygun çözümü tam olarak ön göremiyorsanız uzman teknik ekibimiz destek bildirimi ile tarafımıza detayları iletmeniz durumunda sizlere doğru paketi seçmeniz konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
6
Peşin alımlarınız da belirli oranlarda indirim sağlıyoruz. Siparişinizi verirken ödeme periyodunuzu seçerek bu indirim oranlarını aktif edebilir, görüntüleyebilirsiniz.
7
Bulut Sunucunuzda ekstra bir kaynağa ihtiyacınız olduğunda yönetim paneliniz üzerinden satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde kapasite ihtiyaçlarınız karşılanacak, sizlere özel çözümler sağlayacağız.
8
Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun, zararlı amaç teşkil etmeyen, ve sözleşmemize aykırı olmayan her türlü uygulama ve web sitesini bulut sunucunuzda barındırabilirsiniz
9
Müşteri temsilcilerimize uygulamanızın özelliklerini iletebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz teknik ekip ile birlikte koordineli bir şekilde size gerekli cevabı ileteceklerdir. Genel olarak uygulamalar sorunsuz bir şekilde çalıştırılabilir fakat sunucu uygulamaları farklı konfigürasyonlar gerektirebilir. Gerekli konfigürasyonları teknik ekibimiz sizler için gerçekleştirebilir.
10
IPV6 desteğimiz opsiyonel olarak bulunmaktadır. Teknik Destek ekibimiz ile iletişime geçerek bulut sunucunuzda IPV6 desteğinizin aktif hale getirilmesini talep edebilirsiniz.
11
Bulut Sunucu yönetimi tamamen müşteriye aittir. SPD.Net, bulut sunucunuzun kurulumlarını ve konfigürasyonunu tamamladıktan sonra müşteriye teslim etmektedir. Bulut sunucu yönetimi, fiziksel sunuculara istinaden cok daha kolaydır. Müşteri SPD.Net kontrol paneli aracılığıyla sitelerini ve sunucusunu yönetebilmektedir. Müşterimiz zor durumda kaldığı durumlarda iyi niyete dayalı olarak sunucu yönetiminde yardımcı olabilmekteyiz.
12
Özellikle sunucu yönetimi ile uğraşmak istemeyen kurumsal firmalar , eticaret siteleri ve özel uygulama bulut sunucuları için sistem yönetim hizmetimiz bulunmaktadır. Bunu tercih etmeniz durumunda sunucunuzun yönetimini, sunucu servislerinin kontrolünü deneyimli sistem mühendislerimiz sizlerin yerine yapacaklardır.

Ultra Performanslı Bulut Sunucu paketlerimizi denediniz mi?