SANAL DATACENTER HİZMETİ

  • Size özel Kabinet Alanı

  • Sorunsuz Network Alt Yapısı

  • Cacti Grafik İzleme

SUNUCU BARINDIRMA HİZMETİ

SpdNet Veri Merkezi üzerinden yüksek hacimli işletmeler için Sanal Veri Merkezi hizmeti sunuyoruz. Whitelabeling mantığı ile tasarlanmış bu servisimiz ile sizlere veri merkezi içinde özel bir ağ kurarak havuz trafik imkanı sağlıyoruz. Bu servis ile birden fazla sunucunuzu tek bir bağlantı ücreti ödeyerek, ekipman başı uygun barındırma maliyetleri ile size özel bir veri merkezi olarak barındırabilirsiniz.

Sanal Veri Merkezi servisinde IP Bloklarınızın BGP anonsunun yapılması, IP adreslerinin reverse kayıtlarının size özel tanımlanması, fiziki alanın kamera ile takibi, size özel etiketlendirme ve envanter saklama alanı gibi hizmetleri de SpdNet’in 7 gün 24 saat aktif ekibi ile sunuyoruz.

Özelleştirilebilir Yapı

Sunucu yapılandırırken ihtiyacınız olan kaynak miktarını esnek bir şekilde belirlersiniz. Farklı bir kaynak dağılımı isterseniz bize bildirin yapılandıralım.

Online Yönetim

Yönetim panelinizden gerçek zamanlı olarak trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

Sunucu Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 10GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ücretli olarak sunucunuzu taşıyoruz.

Kabinet ve Enerji Ücretleri:

Hizmet AYLIK
15U Özel Kabinet - 16 port PDU 130 ₺
23U Özel Kabinet - 24 port PDU 190 ₺
47U Özel Kabinet - 48 port PDU 270 ₺
Her 1 Kw/h için Enerji Ücretlendirmesi 1,44 ₺
Tek Power Sunucu Enerji Ücretlendirmesi 110 ₺
Çift Power Sunucu Enerji Ücretlendirmesi 190 ₺

IP Adresi ve Diğer Ücretler:

Hizmet AYLIK Satın al
/29 IP (5 Kullanılabilir 8 Adet IP Adresi) 35 ₺
/28 IP (13 Kullanılabilir 16 Adet IP Adresi) 60 ₺
/27 IP (29 Kullanılabilir 32 Adet IP Adresi) 110 ₺
/26 IP (61 Kullanılabilir 64 Adet IP Adresi) 220 ₺
/25 IP (125 Kullanılabilir 128 Adet IP Adresi) 370 ₺
/24 IP (253 Kullanılabilir 256 Adet IP Adresi) 590 ₺
Ek 1 Gbps Port 32 ₺
10 Gbps Fiber Kablo Uplink 64 ₺
İnternet Erişimi Paketleri için (Hız - 1 Gbps üstü talepleriniz) lütfen bizimle iletişime geçin. İnternet erişim hızı ile ilgili limitler performans ve ihtiyaçlar için Satınalınan kapasitenin %25 üzerinde tanımlanır. Erişim hızını 48 saat içerisinde sadece toplamda 2 saat 20 dakika aşabilirsiniz. Bu sürenin üzerinde burst limit kaldırılır. İnternet erişimini dağıtmak için Switch müşteri tarafından gönderilir. Bu ekipmanlar tarafımızdan da kiralanabilir. Müşterilerimizin veri merkezindeki sunucularına fiziksel müdahalede bulunabilmesi için önceden randevu alması gerekir. Yukarıdaki fiyatlara %18 K.D.V dahildir.

Sık Sorulan Sorular

Doğru bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan soruların bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya onunla ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Destek Talebi Gönder
Firmanıza ait IP adreslerini veri merkezimizde anons edebilir ve kullanabilirsiniz. Bu konuda gerekli ekipmana sahipseniz BGP komşuluğu kurarak kendiniz IP adreslerinizi anons edebileceğiniz gibi, talebiniz doğrultusunda bize de anons ettirebilirsiniz.
Evet, stok olarak konumlandırmak için sunucu, sunucu bileşenleri ve buna benzer ekipmanları ücretsiz şekilde veri merkezimizde bulundurabilir, ihtiyaç anında teknik ekibimize talep ederek kullanabilirsiniz.
Sanal veri merkezi sözleşmesine uygun olarak tüm fiziksel işlemler 7 gün 24 saat aktif destek veren teknik ekibimizce yapılır.
Sadece teknik personelimizin uzman olduğu olan markalar için router, yönetilebilir switch, firewall gibi ekipmanlarınızın yönetim desteğini SPDNET YARDIM PAKETİ satın alarak alabilirsiniz. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.